• DYŻUR W PRZEDSZKOLU

• Od 3 sierpnia 2020r.rozpoczyna się dyżur wakacyjny w przedszkolu w związku z tym będzie ograniczenie korzystania z placu zabaw . Codziennie można korzystać z placu zabaw dopiero po godzinie 14.30, w soboty niedziele i inne dni wolne od zajęć w dowolnych godzinach. Podczas zajęć w przedszkolu na terenie szkoły i obejścia nie mogą przebywać inne osoby oprócz dzieci w przedszkolu i pracowników. W związku ze wzrostem zachorowań na Covid-19 i pracą przedszkola proszę o przestrzeganie Regulaminu korzystania z placu zabaw i dostosowanie się do zmienionych godzin, w których można przebywać na placu zabaw.

Beata Kozerska-Szewczyk

• WAKACJE, WAKACJE

• Po dziesięciu miesiącach wytęŻonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji. W tym okresie życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchujcie w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami.  Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Życzymy wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były bezpieczne, spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

PAMIĘTAJCIE JEDNAK!!! PANDEMIA COVID - 19 NADAL TRWA.

• OGŁOSZENIE

• W związku z trwającą pandemią Covid - 19 prosimy o telefoniczne załatwianie spraw lub osobiste po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu.

tel. 726904171 - dyrektor szkoły

tel. 726904162 - sekretariat