• WYCIECZKA DO RYMANOWA

• 14.11.2023 23:41

• W dniu 31.10.23 przedszkolaki były na jesiennej wycieczce w Rymanowie 🚎. Piękna pogoda była zapowiedzią bardzo udanego dnia 🌞. Dzieci po przyjeździe do Rymanowa udały się do Gminnej Biblioteki Publicznej gdzie zapoznały się z pracą pani bibliotekarki oraz obejrzały i wysłuchały ciekawe fragmenty bajek. Dla większości dzieci dużym przeżyciem był seans w kinie, filmu Vaiana – Skarb Oceanu. Kolejnym punktem naszej wyprawy był udział przedszkolaków w zajęciach plastycznych zorganizowanych w Domu Kultury w Rymanowie. Wycieczka zakończyła się spacerem po parku w Rymanowie i zbieraniem liści, z których powstały piękne bukiety 🍁🍃🍂 Dzieci pełne uśmiechu i zadowolenia powróciły do przedszkola i miło wspominały wspólnie spędzony czas.