• 26.06.2023 16:18
      • W dniu 01.06.23 w przedszkolu został zorganizowany Dzień Dziecka. Nasze przedszkolaki już od rana bawiły się przy dźwiękach ulubionych piosenek. W tym dniu dzieci miały wesołe fryzury oraz kolorowe stroje sportowe. Zabawy integracyjne i wesołe tańce były prowadzone przez uczennice z klasy ósmej: Karolinę Hanus i Maję Kijowską. Dziewczyny przebrały się w postacie bajkowe: Stich i Alicję z Krainy Czarów. Uczennice bardzo dobrze radziły sobie w roli prowadzących zabawy, dzieci z chęcią wykonywały ich polecenia. W czasie zabaw integracyjnych zostały wykorzystane kolorowe balony oraz chusty animacyjne. Przedszkolaki pełne radości i uśmiechu serdecznie podziękowały starszym koleżankom i pożegnały się swoim ulubionym tańcem – „Do góry i na dół”. Po powrocie do sal dzieci z wielkim apetytem zjadły słodki upominek przygotowany przez Rodziców. Na koniec tego niezwykłego dnia przedszkolaki wykonały magiczna butelkę, pełną „skarbów”.