• DZIEŃ KROPKI

• 25.09.2022 21:26
        • Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia organizowanych jest wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Dzień ten inspirowany jest książeczką pod tytułem “The Dot” czyli “Kropka”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.  Pomysł obchodzenia międzynarodowego dnia kropki ma na celu pobudzać kreatywność i pomysłowość dzieci oraz zachęcać ich do tworzenia.
        • TYDZIEŃ DLA PROFILAKTYKI CHORÓB ZAKAŹNYCH

• 25.09.2022 20:55
        • Nasze przedszkole wzięło udział w akcji pt. „Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych”, zorganizowanej przez MEiN przy współpracy z GIS. Głównym celem przedsięwzięcia było uświadomienie potrzeby dbania o własne zdrowie. W ramach akcji gościła u nas pielęgniarka pani Marlena Penar, która opowiedziała nam o tym jak należy dbać o higienę i zdrowie.
          Ponadto dzieci brały udział w ciekawych zajęciach dotyczących profilaktyki zdrowotnej.
        • WESOŁE LATO  - POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA
        • WESOŁE LATO - POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

• 28.06.2022 16:21
        • wink
          "Idzie lato poprzez pola,
           roześmiane przyszło do nas, do przedszkola.
           Wita lato wszystkie dzieci:
           Na wakacje razem ze mną pojedziecie...”

wink
        • WYCIECZKA DO ZAGRODY SZMER W GODOWEJ

• 28.06.2022 11:19
        • 21 maja nasze przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do Zagrody Szmer w Godowej, która okazała się wspaniałą lekcją ekologii. Dzieci miały okazję pogłaskać zwierzęta domowe, rozpoznawać rośliny rosnące na grządkach, lepić z gliny oraz sadzić pomidory, które zabrały ze sobą do domów. Dużą atrakcją była jazda bryczką i kolorową lokomotywą. Piękna lokalizacja Zagrody oraz kontakt z naturą sprawiły, że uśmiech nie schodził nikomu z twarzy!