• BUDUJEMY KARMNIK DLA PTAKÓW

• 20.02.2023 00:12
        • #laboratoriaprzyszłości
          Zima to trudny czas dla ptaków. Aby im pomóc, możemy je dokarmiać. Jest to doskonała okazja do kształtowania u dzieci poczucia odpowiedzialności, obowiązkowości oraz wrażliwości na los zwierząt. Nasze przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w działaniach dzięki  którym udało się zbudować karmnik dla ptaków. Dzieci najpierw samodzielnie pomalowały drewniane elementy nowego lokum dla naszych skrzydlatych przyjaciół. Następnie z pomocą uczniów klasy III złożyły go w całość, wkręcając śrubki – oczywiście pod czujnym okiem pana Sławka. Piękny karmnik, który udało się wspólną pracą zbudować doposażył nasz ogród przedszkolny.

• SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM. PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA .

• 09.01.2023 21:56
        • W dniu 6 grudnia  św. Mikołaj odwiedził dzieci w przedszkolu. Zanim przybył ten zacny gość przedszkolaki miały do wykonania kilka zadań, zleconych przez Świętego Mikołaja, a informację o tym przekazały niezwykłe elfy. Dzieci z chęcią tańczyły, mówiły wierszyki, a śpiewane piosenki sprawiły, że Święty Mikołaj przybył i obdarował je wyczekiwanymi prezentami. Ważnym punktem uroczystości było Pasowanie na Przedszkolaka, czego dokonała pani dyrektor - Beata Kozerska - Szewczyk. W spotkaniu brali również udział Rodzice, którzy z uśmiechem na twarzy obserwowali swoje pociechy. Na koniec wszyscy obecni pożegnali Świętego Mikołaja, biorąc udział w zabawie „Mikołaj jedzie samochodem”. Dzieci z wielką radością powróciły do sal gdzie zajęły się rozpakowywaniem prezentów i wesołą zabawą.