• UCZNIOWIE KLASY II DLA PRZEDSZKOLA

• 15.03.2023 21:58
        • 10 marca uczniowie klasy 2 zaprosili swoich młodszych kolegów na występ artystyczny połączony z zabawami integracyjnymi. Bardzo dziękujemy drugoklasistom i p. Małgorzacie Szul za to spotkanie, które upłynęło nam w miłej i radosnej atmosferze.
        • ŚWIĘTO KOBIET

• 15.03.2023 23:31
        • 8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Dzień Kobiet, który corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci umiejętności składania oraz przjmowania życzeń, a także nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.
        • Z WIZYTĄ W SZKOLNEJ BIBLIOTECE

• 05.03.2023 20:08
        • 20 lutego przedszkolaki odwiedziły szkolną bibliotekę. Podczas wizyty dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby zostać czytelnikiem biblioteki, jak należy się w niej zachować oraz jak szanować książeczki.