• ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

• 12.04.2023 22:16
        • Dnia 03.04.2023 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Przedszkolaki przyszły ubrane w kolorze niebieskim na znak solidarności z osobami dotkniętymi tym zaburzeniem. Celem zajęć było zwiększenie świadomości i wrażliwości w temacie autyzmu.
        • ZAMIANA RÓL, CZYLI UCZNIOWIE W ROLI NAUCZYCIELI!

• 12.04.2023 23:13
        • Z okazji Dnia Samorządności, w marcu i kwietniu,  uczennice naszej szkoły wcieliły się w rolę nauczycieli i przeprowadziły zajęcia dla przedszkolaków.

Dziękujemy wszytskim, którzy podjęli się tego wyzwania!wink
        • ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA - DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI

• 22.03.2023 23:31
        • 21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale także Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa – Dzień Kolorowej Skarpetki. Data ta związana jest z występowaniem w 21 parze dodatkowego, trzeciego  chromosomu, a kolorowa skarpetka jest symbolem tego dnia, bowiem chromosom ten przypomina kształt skarpetki.

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w akcję #OREWJuszczynWjątkowaSkarpetka. Uczniowie oraz dzieci z przedszkola samodzielnie wykonały piękne, kolorowe skarpetki. Następnie skarpetki zawieszone zostały na sznurku, którego długość osiągnęła 12 metrów 80 cm!!!
          Wszyscy chętni, na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa, założyli kolorowe skarpetki, nie do pary.