• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• 10.10.2023 20:56
        • Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
          W tym dniu w naszym przedszkolu na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek.  Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, konkursy oraz aktywności przy muzyce. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. 😉😉
        • DZIEŃ KROPKI

• 10.10.2023 20:25
        • 15 września nasze przedszkole włączyło się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki. Święto to ma na celu budowanie kreatywności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych zajęciach, rozwijając przy tym: umiejętność wyrażania emocji, rozumienie pojęcia szacunku i przyjaźni.
        • NARODOWE CZYTANIE 2023

• 10.10.2023 19:58
        • Początkiem września Wesołe Maluchy wzięły udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Przedszkolaki wysłuchały fragmentów utworu, które przeczytała pani Małgorzata Szul. Pani Małgosia przeprowadziła również quiz, w którym dzieci aktywnie brały udział. Przedszkolaki mogły wykazać się swoją wyobraźnią i odwzorować sylwetki bohaterów powieści  przygotowując prace plastyczne pt. „Jak wyglądał Jan i Cecylia”.  🙂
        • WYCIECZKA DO KRAINY BAJEK W ODRZECHOWEJ

• 26.06.2023 16:17
        • smileyW dniu 20.06.23 przedszkolaki były na wycieczce w "Bajkowej Krainie" w Odrzechowej. Dzieci bawiły się na niezwykłym placu zabaw, gdzie mogły wędrować przez wiszące mosty i drewniane wieże, poznawać domki postaci z bajek oraz jeździć gokardami. Przedszkolaki wykonały kolorowe rysunki na dużych foliach oraz brały udział w zajęciach tematycznych: "Być jak Indianin", "Jak powstają mydełka" oraz mogły samodzielnie puszczać duże bańki. Dzień spędzony w "Bajkowej Krainie" był bardzo ciekawy, pełen zabawy i uśmiechu, a każde dziecko chciało pozostać tam choćby jeszcze chwilę.

• 26.06.2023 16:18
        • W dniu 01.06.23 w przedszkolu został zorganizowany Dzień Dziecka. Nasze przedszkolaki już od rana bawiły się przy dźwiękach ulubionych piosenek. W tym dniu dzieci miały wesołe fryzury oraz kolorowe stroje sportowe. Zabawy integracyjne i wesołe tańce były prowadzone przez uczennice z klasy ósmej: Karolinę Hanus i Maję Kijowską. Dziewczyny przebrały się w postacie bajkowe: Stich i Alicję z Krainy Czarów. Uczennice bardzo dobrze radziły sobie w roli prowadzących zabawy, dzieci z chęcią wykonywały ich polecenia. W czasie zabaw integracyjnych zostały wykorzystane kolorowe balony oraz chusty animacyjne. Przedszkolaki pełne radości i uśmiechu serdecznie podziękowały starszym koleżankom i pożegnały się swoim ulubionym tańcem – „Do góry i na dół”. Po powrocie do sal dzieci z wielkim apetytem zjadły słodki upominek przygotowany przez Rodziców. Na koniec tego niezwykłego dnia przedszkolaki wykonały magiczna butelkę, pełną „skarbów”.