W niedzielne popołudnie 21 czerwca przy szkole w Milczy odbył się już IV Piknik Rodzinny. Dopisali rodzice, uczniowie, mieszkańcy Milczy i okolic oraz pogoda. Wszyscy mogli spędzić czas w miłej i serdecznej atmosferze, korzystając z dobrze zaopatrzonego bufetu przygotowanego przez Radę Rodziców. Dla uczniów dostępne były trzy dmuchańce, dark z piłkami oraz piana party. Wszystkie atrakcje ufundowała Rada Rodziców i dzieci mogły korzystać z nich za darmo. Rodzice i uczniowie chętnie wzięli udział w przygotowanych konkursach. Sedecznie dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim zaangażowanym rodzicom oraz sponsorom:
1. Dworek weselny Bzianka
2. Milanie razem + OSP Milcza
3. Comp - Serwis
4. Restauracja "W dobrym smaku"
5. GOSIR Rymanów